Çevre Danışmanlık Hizmetleri

Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği’nin EK-1 ve EK-2 listesinde yer alan ve/veya faaliyetleri sonucu çevre kirliliğine neden olan firmalar; Çevre Kanununa göre yürürlüğe konulan düzenlemeler uyarınca izin/lisans uygulamalarına ve çevre denetimlerine tabidirler.

Mega Çevre Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. firması olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan alınan Çevre Danışmanlık Firması Yeterlilik Belgesi kapsamında siz değerli müşterilerimize 30 Temmuz 2019 tarih ve 30847 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Çevre Yönetimi Hizmetleri Hakkında Yönetmelik gereğince Çevre Danışmanlık Hizmeti vermekteyiz.

İşletmenin çevre mevzuatı kapsamında alması gereken çevre izni, çevre izin ve lisans belgelerini almak için yapılan faaliyetlerinin uygunluğunu ve alınan tedbirlerin etkili olarak uygulanıp uygulanmadığını denetlenmesi, tesis içi aylık incelemeler yapılması, yıllık iç tetkik ve çevre eğitim programları düzenlenmesi, gerekli bildirimlerin, beyanların, onayların vb. işlemlerin yapılması hakkında danışmanlık vermekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Talep Formu Gönder (+90) 212 671 33 73 WhatsApp